Diskusia

Re:Re:Re:Penalizácia

Dátum: 18.11.2012 | Vložil: Tondo

Na 2. závode sa stalo že niekto dostal penalizáciu akože za skrátenie.... na replayi nič takového nebolo - takže za skrátenie penalizáciu určite nedostal, ale mohol dostať napr. za pretiahnutý servis..... vtedy sa stala zmena v pravidlách že také veci riešiť nebudema to bolo vypísané i na stránke, a doteraz je tam... :

28.4.2012 Od ďalšieho závodu ( 3. rally ) nebudú zrušené žiadné penalizácie ! Kontrola skracovanie na servery bude naďalej " Lahká " nato si dávajte pozor, a na servis taky aby ste nedostali zbytočné penalizácie ! ( penalizáciu napr. za : predčasný štart, pretiahnutý servis, skrátenie - riešiť nebudem ! )

Re:Re:Re:Re:Penalizácia

Dátum: 18.11.2012 | Vložil: Tondo

Jo a ešte niečo k tomu: Shake si vyhral aj s pentlou 33s... 2. vec že kde si také videl že v ciely sa dá s autom otočiť... to sa nesmie! a ani nemá zmysel otočiť auto po ciely na poslednom Rz... ak rozbiješ rozbiješ, už je to jedno keď ďalší Rz neni .... i tak to máš dokončené....

DoMi RBR Cup

Dátum: 10.11.2012 | Vložil: DoMi

Dovolím si Vás pozvat na pokračování DoMi RBR Cupu - https://www.domicup.4fan.cz/

Re:DoMi RBR Cup

Dátum: 12.11.2012 | Vložil: admin

Díky

fotogalerka

Dátum: 05.11.2012 | Vložil: Karlos RTS

cao!mam dotaz na email poradatele:-) pokousel jsem odeslat foto a proste to kope ze nejde dorucit???!!!(thundercup@centrum.sk)neco delam blbe???dik za info.Karlos

Re:fotogalerka

Dátum: 07.11.2012 | Vložil: Tondo

neviem prečo, ale niekedy to robí..... treba skúsiť znovu dúfam že sa podarí...... ak nie, pošli na môj mail: saboanton@centrum.sk

Návrh...

Dátum: 02.11.2012 | Vložil: Martin Plesník

Mám jeden návrh, třeba jen do budoucna...ale zdá se mi strašně malé rozpětí bodování předních pozic...rozdíl mezi 1. a 2. místem jen 2 body, mezi 1. a 6. jen 10 a téměř nikde nejede více než těch 6 jezdců, takže i ten se 40 minutama SR v podstatě má o 10 bodů méně, než vítěz, který mu dá třeba hodinu...možná jsem trošku zaujatý, protože jsem vynechal 4 závody a snažím se dostat i celkově na bednu...mám taky 4 výhry a ani díky nim nepřekonám jezdce, kteří dojíždějí třeba 7 minut za mnou na nějakém 5.-6. místě...

Re:Návrh...

Dátum: 02.11.2012 | Vložil: admin

od ďalšieho sezónu všetko sa zmení.... budú úplne nový pravidlá.... napr.: medzi prvými jazdcami bude večší bodový skok, jazdec s SR dostane za jazdcami bez SR a jeho čas nebude mať vplyv na tích ktorí dokončili bez SR, Dálšia novinka bude že závod bude pod heslom a do závodu dostanú iba registrovaní jazdci, ktorí dostanú heslo po registrácii, servisné zóny bubú inak, atď, atď, atď....... kto má ešte nejaké śalšie návrchy môže poslať mailom, alebo napísať sem do fóra....... pravdlá budú hotové a registrácia bude pustená až po ukončenie sezónu 2012......

fotogalerka

Dátum: 25.10.2012 | Vložil: Karlos RTS

ahoja!malej dotaz.galerka je prazdna z duvodu ze nestihas nebo ze nikdo nic neposlal(coz je jiste skoda)

Re:fotogalerka

Dátum: 26.10.2012 | Vložil: admin

doteraz poslali iba dvaja jazdci fotky..... aspoň tie do albumu dostanú určite, len nejak som to zabudol vložiť, ale inak nikto nič neposlal....

Re:Re:fotogalerka

Dátum: 27.10.2012 | Vložil: Vlasta

...mám pocit,že jsem kdysi dávno posílal foto - na sněhu...

Re:Re:Re:fotogalerka

Dátum: 27.10.2012 | Vložil: admin

Áno, máš pravdu Vlasta... Tak ste poslali traja do kopy 10 fotku.... čoskoro budú na webe....

Re:Re:Re:Re:fotogalerka

Dátum: 27.10.2012 | Vložil: Martin Plesník

Já jsem si ani nevšiml, že něco takového funguje :)

Re:Re:Re:Re:Re:fotogalerka

Dátum: 27.10.2012 | Vložil: admin

áno funguje, a dúfam že v ďalšom sezóne to bude fungovať lepšie.... :P

New Zealand

Dátum: 05.10.2012 | Vložil: Tony

Ahoj,
nevím, možná to bude ještě doplněno,ale všiml jsem si, že závod New Zealand má už zadány tratě, ale dole nevidím, že by byli rozděleny do etap. Takže by hrozilo, že bychom museli jet závod celý, teda všech 18 RZet najednou. Jestli s tím teda jde ještě něco udělat.
Ahoj Tony

<< 225 | 226 | 227 | 228 | 229 >>

Pridať nový príspevok