Diskusia

Re:New Zealand

Dátum: 06.10.2012 | Vložil: admin

Díky Tony za upozornenie ! to som nejak vôbec nevšimol, ale našťastie 2 hod. pred štartom som ešte mal možnosť to upraviť.....

Re:Re:New Zealand

Dátum: 07.10.2012 | Vložil: Tony

Já právě, no nechtěl sem se do toho plést, protože s pořádáním takových závodů je hodně starostí a dá to všechno dost času. Nakonec sem se osmělil, protože mi to připadalo , že to asi nebude záměr jet to celý v celku:-)

Otázočka

Dátum: 18.09.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Ahoj, rallyfun! Včera som ako vždy zasadol za PC a pekne som to začal. Som bol vytešený, že som stíhal Tonymu šiel som jak thunder. No potom som to rozvesil na Cote čo som na Sikakame dal dole tesnenie a to už potom na Cote psychika zapracovala. No ale som sa priprel každý bodík je predsa potrebný tak som išiel ďalej ako thunder. Mineshaft som dal pred Tonym a Sipirkakim na 3 mieste, a tu sa to stalo. Preletel som fotobunkou do cieľa a jasne, že som to poslal do svahu vľavo od cesty inak sa mi nepodarilo a na miesto pomoci som stlačil odstoupit a tak som to posral potvrdením odstoupit. Je to moja chyba, mrzí to lebo v druhej etape som mohol pozbierať bodíky do celkového hodnotenia. Škoda ale to sú pravidlá. Takže až v ďalšom závode sa pomeríme. Čaute.

Re:Otázočka

Dátum: 18.09.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Ten titulok , že otázočka si nevšímajte som chcel pôvodne výnimku na štart do druhej etapy ale sa to asi nedá. Pravidlá sú pravidlá. Ahoj.

Re:Re:Otázočka

Dátum: 18.09.2012 | Vložil: Tondo

po 1. si urobil hlúposť stím, že si nežiadal o reset.... máš státus " nedorazil do časové kontroly " čo znamená že reset by si dostal, ale i tak na 2. etap môžeš nastúpiť akurát budeš mať +10 min. penale za nedokončený Rz 8 a 9.... a nemáš vyčerpaný limit ani na reset pri státuse havárie.... takže v každom prípade si mal o reset požiadať.....

Re:Re:Re:Otázočka

Dátum: 19.09.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Nečítam pravidlá alebo len povrchne, moja chyba tak mi treba.

Shak

Dátum: 25.08.2012 | Vložil: Vlasta

je mi jasne, ze ve shaku neni moznost restartu pri havarii - jenze jsem se ani nerozjel...ale "havarie" naskocila....nehzlede k tomu,ze mam pocit,ze tento turnaj je nastavený na destrukci...sebemensi skok je znicujici pro podviozek

Re:Shak

Dátum: 27.08.2012 | Vložil: admin

na destrukci - to je dobré :D

Re:Re:Shak

Dátum: 29.08.2012 | Vložil: Martin Plesník

Díky za nádherný závod ;-)

MEXICO

Dátum: 21.08.2012 | Vložil: Vlasta

..není potřeba zas něco opravit ?...Shake dalšího závodu : 6 RZ...Hlavní závod : od 26.8. - .1.RZ - a ještě k tomu arkáda ?

Re:MEXICO

Dátum: 22.08.2012 | Vložil: Vlasta

jo,Tony - tak už zase můžeš můj příspěvek smazat...díky....závod bude "HARD"

Re:Re:MEXICO

Dátum: 24.08.2012 | Vložil: admin

:D

?

Dátum: 04.08.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Čaues, prišiel som z dovolenky s tým, že dnes je posledný deň shakedownu ale mne sa nedá prihlásiť do online turnaja. Vypisuje to, že spojení selhalo a tak som zúfalý. To isté aj kamošovi robí, že sa nedá hrať online. Takže asi budem bez šejku, tešil som sa na opravu za Cyprus ale toto je sila.

Re:?

Dátum: 04.08.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

V nastaveniach RBR v hre som musel vypnúť zabezpečenie a potom to takto ide. Doposiaľ som hral so zabezpečením a teraz bez. Ale aj tak som shake dobabral. Takže až samotný turnaj možno aj vyjde. Majte sa.

Re:Re:?

Dátum: 05.08.2012 | Vložil: admin

no pravda, že včera celý deň spojenie zlýhalo, ale kto vypol zabezpečenie mohol jazdiť online...... neviem to zabezpečenie načo vôbec slúži, ale bez toho to išlo......

<< 226 | 227 | 228 | 229 | 230 >>

Pridať nový príspevok