Diskusia

Re:Dotaz

Dátum: 14.07.2012 | Vložil: admin

ok

...

Dátum: 11.07.2012 | Vložil: admin

Dátum: 10.07.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Karel po rs1 taky dostal pently 33s ako každý. Čo píše po rs9 že má iba 4s to je chyba pluginu, a po závode sa to upraví.

Nič nie je upravené, asi by ten výsledok nikomu nepomohol ale ide o princíp. Asi je tu dovolenkové obdobie a admin je asi na tej dovolenke. Je nastavený 6. pretek a na ofiko stránke nič nie je, že sa ide ďalší podnik. Skoro som sa nestihol zaregistrovať na shake. Takže hor sa do roboty alebo to zabaľ. A teraz do mňa !
Odpovedať
Re:?

Dátum: 11.07.2012 | Vložil: admin

Karel na Rz1 dostal taky 33s, a čas bol hneď započítané ako všetkím.... kukni si na to a uvidíš.... Potom že Server po Rz9 prepísal 33s na 4s ja za to nemôžem, a úplne jedno čo je tam čas sedí, a 33s je započítané.... Čo sa týka 6. podniku som nevšimol že nevypísal info, sorry za to, ale okrem info existuje aj kalendár, kde sú vypísané dátumy závodu, a shakedown sa začína vždy o 4 dni skôr ako závod... tak si myslím neni to také ťažké vypočítať kedy bude Shake.... A ešte jedna vec, že po ukončení aktualného závodu ( teda 6. Race ) najneskôr do 5 dni je na plugine založený ďalší podnik a shake, ale stalo sa už aj to, že ešte pred ukončení závodu bol na plugine založený ďalší podnik.... Sem-tam treba sledovať aj blížiace turnaje na plugine, ale budem sa snažiť vypísať všetké dôležité informácie.... keby niečo podobné sa stalo v budúcnosti tak sa mi to oznámte skôr... ( cez PM, Mail, Fórum )
Odpovedať
Re:Re:?

Dátum: 11.07.2012 | Vložil: Kollarik Slavo

OK. Budem hlásiť.

Poland

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Karel Duschanek

Ahoj admine :-)) chtěl jsem se zeptat, jak je to s výsledky třídy N4 po posledním podniku Poland? Nějak mi to nevychází, Aleš Procházka je jasnej, ale co ty ostatní Zbranek a Plesník, nějak mi to nesedí ? Ani diplomy v této třídě nejsou uloženy. Máš nějaký problém?
Karlos SRBRTeam

Re:Poland

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: admin

žiadny problém v N-ke neni...... na druhom a treťom mieste skončili neregistrovaní jazdci, začo dostali polovičné body, a diplomy nedostanú tiež....... Plesnik dostal 24 bodov za 4. miesto, to je ok.... Kto nemá štartovné číslo, znamená že nie je registrované.... Od ďalšieho sezónu neregistrované nebudú pustené na štart ako v Super2000Cupu, ale to je ešte ďaleko....

Re:Re:Poland

Dátum: 03.07.2012 | Vložil: Karel Duschanek

To jo, diky za odpověď už je mi to jasný, neuvědomil jsem si ty neregistrovaná jezdce. :-))

reset

Dátum: 27.06.2012 | Vložil: Kollarik Slavo

Sa mi vidí, že po resete Karlovi Schambergerovi to nepripísalo pentli po RS1 ale len 4s. Niežeby som vyrýval ja už som to pokašľal takže pôjdem 2 etapu na dojazd pre body.


Re:reset

Dátum: 27.06.2012 | Vložil: admin

Karel po rs1 taky dostal pently 33s ako každý. Čo píše po rs9 že má iba 4s to je chyba pluginu, a po závode sa to upraví.

Re:Re:reset

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Karlos RTS

ahoj!jsem rad ze me to nekdo konecne objasnil!!!prece nejsem zadnej untrvasrman:-)a dik za super diplom Karlos

Konec HROCH RALLY TEAM

Dátum: 20.06.2012 | Vložil: KOHLICEK Jiri

Prosím o změnu týmu na HBV Racing Team . Děkuji.

Re:Konec HROCH RALLY TEAM

Dátum: 22.06.2012 | Vložil: admin

v poriadku...

RP 2009 shakedown

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Chcem len podotknúť, že ak by admin riešil v turnajoch aj RS-ku RP 2009 shakedown tak mi po nainštalovaní RS-ky vypisuje, že neodpovída originálu a všimol som si ešte, že to dáva pently okolo 33:00 s. No mne to proste nefachčí a iný download som na nete nenašiel. Majte sa.

Re:RP 2009 shakedown

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: MATEJKA Mira

Ahoj, s pentlí to asi zatím bude stále---zkuš stáhnout RZ tady,
https://czshare.com/2721428/nbP8/RP2009.exe

Re:RP 2009 shakedown

Dátum: 05.06.2012 | Vložil: admin

Ja by som to vyriešil za 1 minútu keby som bol admin na českom plugine, ale nie som, takže finálna verzia zatiaľ na plugine nefunguje.... stále je tam Beta verzia s penalizáciou na konci 33s... kto má neinštalovanú finálnu verziu môže sa s tím počítať že to online nefunguje......

Registrace

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: David Mares

Chtel bych se registrovat David Mares,CZ,HBV Team,WRC

Re:Registrace

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: admin

ok

<< 227 | 228 | 229 | 230 | 231 >>

Pridať nový príspevok