Diskusia

Re:Humalmeki

Dátum: 16.11.2012 | Vložil: Tondo

návod v stránkách EC je špatný ...... tady na stránke klikni na NOVINKY a potom požiadaj o reset z nova...

Re:Humalmeki

Dátum: 17.11.2012 | Vložil: Chuděj Mira

Tak nevím!už jsem skusil všechno a pořad mě to nepustí dohry!muže mi ,prosím poslat podrobný popis jak a co má instalovat!!!dík

Re:Re:Humalmeki

Dátum: 17.11.2012 | Vložil: Tondo

nič netreba inštalovať, iba rozbaliť súbor : track 155 rar a vložiť do hry: Maps.... prepíše pôvodne neexistujúce textúry a hotovo....

Re:Re:Re:Humalmeki

Dátum: 18.11.2012 | Vložil: Mira

Díky za odpověd!instalaci jsem dělal asi 5x!pokazdé mě to vyhodilo!už nevím kde dělám chybu!

Re:Re:Re:Re:Humalmeki

Dátum: 18.11.2012 | Vložil: Tondo

neide mi to do hlavy ako sa nedá vložiť jeden súbor do hry ? rozbalíš RAR a dostaneš 2 súbory : textures M a textures O alebo tak nejak.... a v hre keď otvoríš Maps taky tam máš Track 155 M a 155 O textures ale v tom nemáš nič je to prázné a zato Ti spadne na štarte lebo tam nie sú textúry... opravené súbory sú doplnené s texturami na Vlhko a na mokro a tak už potom nespadne ...... také je to ťažké?????

Penalizácia

Dátum: 16.11.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

No teraz som odohral shake a dalo mi to pentli 33s, oči von, nechápačka. No zvykol som po preddení cieľom to otočiť aby som nenarazil do pomyselnej steny tam kde cesta po stopke končí a tu vidím, že nastal tem problém, že mi dalo penalizáciu. Nedá sa to vynulovať, teda tú penalizáciu? Alebo by som opakoval RS Humalamaki? Dikes.

Re:Penalizácia

Dátum: 16.11.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

No aby som to upresnil. Otočil som to pekne na ručku a hajde späť cez stopku a cieľ až do vtedy kým ma to pustí a nedá RS-ku uložiť. Čus.

Re:Penalizácia

Dátum: 16.11.2012 | Vložil: Tondo

penalizácie neriešíme!!!! na také veci treba dávať pozor...

Re:Re:Penalizácia

Dátum: 16.11.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Tak Vám ďakujem pekne !!!!!!!!!! Pozor: PEKNE.

Re:Re:Re:Penalizácia

Dátum: 18.11.2012 | Vložil: Tondo

Na 2. závode sa stalo že niekto dostal penalizáciu akože za skrátenie.... na replayi nič takového nebolo - takže za skrátenie penalizáciu určite nedostal, ale mohol dostať napr. za pretiahnutý servis..... vtedy sa stala zmena v pravidlách že také veci riešiť nebudema to bolo vypísané i na stránke, a doteraz je tam... :

28.4.2012 Od ďalšieho závodu ( 3. rally ) nebudú zrušené žiadné penalizácie ! Kontrola skracovanie na servery bude naďalej " Lahká " nato si dávajte pozor, a na servis taky aby ste nedostali zbytočné penalizácie ! ( penalizáciu napr. za : predčasný štart, pretiahnutý servis, skrátenie - riešiť nebudem ! )

Re:Re:Re:Re:Penalizácia

Dátum: 18.11.2012 | Vložil: Tondo

Jo a ešte niečo k tomu: Shake si vyhral aj s pentlou 33s... 2. vec že kde si také videl že v ciely sa dá s autom otočiť... to sa nesmie! a ani nemá zmysel otočiť auto po ciely na poslednom Rz... ak rozbiješ rozbiješ, už je to jedno keď ďalší Rz neni .... i tak to máš dokončené....

DoMi RBR Cup

Dátum: 10.11.2012 | Vložil: DoMi

Dovolím si Vás pozvat na pokračování DoMi RBR Cupu - https://www.domicup.4fan.cz/

Re:DoMi RBR Cup

Dátum: 12.11.2012 | Vložil: admin

Díky

fotogalerka

Dátum: 05.11.2012 | Vložil: Karlos RTS

cao!mam dotaz na email poradatele:-) pokousel jsem odeslat foto a proste to kope ze nejde dorucit???!!!(thundercup@centrum.sk)neco delam blbe???dik za info.Karlos

Re:fotogalerka

Dátum: 07.11.2012 | Vložil: Tondo

neviem prečo, ale niekedy to robí..... treba skúsiť znovu dúfam že sa podarí...... ak nie, pošli na môj mail: saboanton@centrum.sk

<< 224 | 225 | 226 | 227 | 228 >>

Pridať nový príspevok