Diskusia

Shak

Dátum: 25.08.2012 | Vložil: Vlasta

je mi jasne, ze ve shaku neni moznost restartu pri havarii - jenze jsem se ani nerozjel...ale "havarie" naskocila....nehzlede k tomu,ze mam pocit,ze tento turnaj je nastavený na destrukci...sebemensi skok je znicujici pro podviozek

Re:Shak

Dátum: 27.08.2012 | Vložil: admin

na destrukci - to je dobré :D

Re:Re:Shak

Dátum: 29.08.2012 | Vložil: Martin Plesník

Díky za nádherný závod ;-)

MEXICO

Dátum: 21.08.2012 | Vložil: Vlasta

..není potřeba zas něco opravit ?...Shake dalšího závodu : 6 RZ...Hlavní závod : od 26.8. - .1.RZ - a ještě k tomu arkáda ?

Re:MEXICO

Dátum: 22.08.2012 | Vložil: Vlasta

jo,Tony - tak už zase můžeš můj příspěvek smazat...díky....závod bude "HARD"

Re:Re:MEXICO

Dátum: 24.08.2012 | Vložil: admin

:D

?

Dátum: 04.08.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Čaues, prišiel som z dovolenky s tým, že dnes je posledný deň shakedownu ale mne sa nedá prihlásiť do online turnaja. Vypisuje to, že spojení selhalo a tak som zúfalý. To isté aj kamošovi robí, že sa nedá hrať online. Takže asi budem bez šejku, tešil som sa na opravu za Cyprus ale toto je sila.

Re:?

Dátum: 04.08.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

V nastaveniach RBR v hre som musel vypnúť zabezpečenie a potom to takto ide. Doposiaľ som hral so zabezpečením a teraz bez. Ale aj tak som shake dobabral. Takže až samotný turnaj možno aj vyjde. Majte sa.

Re:Re:?

Dátum: 05.08.2012 | Vložil: admin

no pravda, že včera celý deň spojenie zlýhalo, ale kto vypol zabezpečenie mohol jazdiť online...... neviem to zabezpečenie načo vôbec slúži, ale bez toho to išlo......

Dotaz

Dátum: 14.07.2012 | Vložil: Kaja

Prosím o zmenu kategorie.Při posilani licence sem napsal N4 a potřeboval bych to zmenit na WRC u jména SOJKA Karel,Děkuji

Re:Dotaz

Dátum: 14.07.2012 | Vložil: admin

ok

...

Dátum: 11.07.2012 | Vložil: admin

Dátum: 10.07.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Karel po rs1 taky dostal pently 33s ako každý. Čo píše po rs9 že má iba 4s to je chyba pluginu, a po závode sa to upraví.

Nič nie je upravené, asi by ten výsledok nikomu nepomohol ale ide o princíp. Asi je tu dovolenkové obdobie a admin je asi na tej dovolenke. Je nastavený 6. pretek a na ofiko stránke nič nie je, že sa ide ďalší podnik. Skoro som sa nestihol zaregistrovať na shake. Takže hor sa do roboty alebo to zabaľ. A teraz do mňa !
Odpovedať
Re:?

Dátum: 11.07.2012 | Vložil: admin

Karel na Rz1 dostal taky 33s, a čas bol hneď započítané ako všetkím.... kukni si na to a uvidíš.... Potom že Server po Rz9 prepísal 33s na 4s ja za to nemôžem, a úplne jedno čo je tam čas sedí, a 33s je započítané.... Čo sa týka 6. podniku som nevšimol že nevypísal info, sorry za to, ale okrem info existuje aj kalendár, kde sú vypísané dátumy závodu, a shakedown sa začína vždy o 4 dni skôr ako závod... tak si myslím neni to také ťažké vypočítať kedy bude Shake.... A ešte jedna vec, že po ukončení aktualného závodu ( teda 6. Race ) najneskôr do 5 dni je na plugine založený ďalší podnik a shake, ale stalo sa už aj to, že ešte pred ukončení závodu bol na plugine založený ďalší podnik.... Sem-tam treba sledovať aj blížiace turnaje na plugine, ale budem sa snažiť vypísať všetké dôležité informácie.... keby niečo podobné sa stalo v budúcnosti tak sa mi to oznámte skôr... ( cez PM, Mail, Fórum )
Odpovedať
Re:Re:?

Dátum: 11.07.2012 | Vložil: Kollarik Slavo

OK. Budem hlásiť.

Poland

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Karel Duschanek

Ahoj admine :-)) chtěl jsem se zeptat, jak je to s výsledky třídy N4 po posledním podniku Poland? Nějak mi to nevychází, Aleš Procházka je jasnej, ale co ty ostatní Zbranek a Plesník, nějak mi to nesedí ? Ani diplomy v této třídě nejsou uloženy. Máš nějaký problém?
Karlos SRBRTeam

Re:Poland

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: admin

žiadny problém v N-ke neni...... na druhom a treťom mieste skončili neregistrovaní jazdci, začo dostali polovičné body, a diplomy nedostanú tiež....... Plesnik dostal 24 bodov za 4. miesto, to je ok.... Kto nemá štartovné číslo, znamená že nie je registrované.... Od ďalšieho sezónu neregistrované nebudú pustené na štart ako v Super2000Cupu, ale to je ešte ďaleko....

Re:Re:Poland

Dátum: 03.07.2012 | Vložil: Karel Duschanek

To jo, diky za odpověď už je mi to jasný, neuvědomil jsem si ty neregistrovaná jezdce. :-))

<< 226 | 227 | 228 | 229 | 230 >>

Pridať nový príspevok