Diskusia

Re:fotogalerka

Dátum: 07.11.2012 | Vložil: Tondo

neviem prečo, ale niekedy to robí..... treba skúsiť znovu dúfam že sa podarí...... ak nie, pošli na môj mail: saboanton@centrum.sk

Návrh...

Dátum: 02.11.2012 | Vložil: Martin Plesník

Mám jeden návrh, třeba jen do budoucna...ale zdá se mi strašně malé rozpětí bodování předních pozic...rozdíl mezi 1. a 2. místem jen 2 body, mezi 1. a 6. jen 10 a téměř nikde nejede více než těch 6 jezdců, takže i ten se 40 minutama SR v podstatě má o 10 bodů méně, než vítěz, který mu dá třeba hodinu...možná jsem trošku zaujatý, protože jsem vynechal 4 závody a snažím se dostat i celkově na bednu...mám taky 4 výhry a ani díky nim nepřekonám jezdce, kteří dojíždějí třeba 7 minut za mnou na nějakém 5.-6. místě...

Re:Návrh...

Dátum: 02.11.2012 | Vložil: admin

od ďalšieho sezónu všetko sa zmení.... budú úplne nový pravidlá.... napr.: medzi prvými jazdcami bude večší bodový skok, jazdec s SR dostane za jazdcami bez SR a jeho čas nebude mať vplyv na tích ktorí dokončili bez SR, Dálšia novinka bude že závod bude pod heslom a do závodu dostanú iba registrovaní jazdci, ktorí dostanú heslo po registrácii, servisné zóny bubú inak, atď, atď, atď....... kto má ešte nejaké śalšie návrchy môže poslať mailom, alebo napísať sem do fóra....... pravdlá budú hotové a registrácia bude pustená až po ukončenie sezónu 2012......

fotogalerka

Dátum: 25.10.2012 | Vložil: Karlos RTS

ahoja!malej dotaz.galerka je prazdna z duvodu ze nestihas nebo ze nikdo nic neposlal(coz je jiste skoda)

Re:fotogalerka

Dátum: 26.10.2012 | Vložil: admin

doteraz poslali iba dvaja jazdci fotky..... aspoň tie do albumu dostanú určite, len nejak som to zabudol vložiť, ale inak nikto nič neposlal....

Re:Re:fotogalerka

Dátum: 27.10.2012 | Vložil: Vlasta

...mám pocit,že jsem kdysi dávno posílal foto - na sněhu...

Re:Re:Re:fotogalerka

Dátum: 27.10.2012 | Vložil: admin

Áno, máš pravdu Vlasta... Tak ste poslali traja do kopy 10 fotku.... čoskoro budú na webe....

Re:Re:Re:Re:fotogalerka

Dátum: 27.10.2012 | Vložil: Martin Plesník

Já jsem si ani nevšiml, že něco takového funguje :)

Re:Re:Re:Re:Re:fotogalerka

Dátum: 27.10.2012 | Vložil: admin

áno funguje, a dúfam že v ďalšom sezóne to bude fungovať lepšie.... :P

New Zealand

Dátum: 05.10.2012 | Vložil: Tony

Ahoj,
nevím, možná to bude ještě doplněno,ale všiml jsem si, že závod New Zealand má už zadány tratě, ale dole nevidím, že by byli rozděleny do etap. Takže by hrozilo, že bychom museli jet závod celý, teda všech 18 RZet najednou. Jestli s tím teda jde ještě něco udělat.
Ahoj Tony

Re:New Zealand

Dátum: 06.10.2012 | Vložil: admin

Díky Tony za upozornenie ! to som nejak vôbec nevšimol, ale našťastie 2 hod. pred štartom som ešte mal možnosť to upraviť.....

Re:Re:New Zealand

Dátum: 07.10.2012 | Vložil: Tony

Já právě, no nechtěl sem se do toho plést, protože s pořádáním takových závodů je hodně starostí a dá to všechno dost času. Nakonec sem se osmělil, protože mi to připadalo , že to asi nebude záměr jet to celý v celku:-)

Otázočka

Dátum: 18.09.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Ahoj, rallyfun! Včera som ako vždy zasadol za PC a pekne som to začal. Som bol vytešený, že som stíhal Tonymu šiel som jak thunder. No potom som to rozvesil na Cote čo som na Sikakame dal dole tesnenie a to už potom na Cote psychika zapracovala. No ale som sa priprel každý bodík je predsa potrebný tak som išiel ďalej ako thunder. Mineshaft som dal pred Tonym a Sipirkakim na 3 mieste, a tu sa to stalo. Preletel som fotobunkou do cieľa a jasne, že som to poslal do svahu vľavo od cesty inak sa mi nepodarilo a na miesto pomoci som stlačil odstoupit a tak som to posral potvrdením odstoupit. Je to moja chyba, mrzí to lebo v druhej etape som mohol pozbierať bodíky do celkového hodnotenia. Škoda ale to sú pravidlá. Takže až v ďalšom závode sa pomeríme. Čaute.

Re:Otázočka

Dátum: 18.09.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Ten titulok , že otázočka si nevšímajte som chcel pôvodne výnimku na štart do druhej etapy ale sa to asi nedá. Pravidlá sú pravidlá. Ahoj.

Re:Re:Otázočka

Dátum: 18.09.2012 | Vložil: Tondo

po 1. si urobil hlúposť stím, že si nežiadal o reset.... máš státus " nedorazil do časové kontroly " čo znamená že reset by si dostal, ale i tak na 2. etap môžeš nastúpiť akurát budeš mať +10 min. penale za nedokončený Rz 8 a 9.... a nemáš vyčerpaný limit ani na reset pri státuse havárie.... takže v každom prípade si mal o reset požiadať.....

<< 225 | 226 | 227 | 228 | 229 >>

Pridať nový príspevok