Diskusia

reset

Dátum: 27.06.2012 | Vložil: Kollarik Slavo

Sa mi vidí, že po resete Karlovi Schambergerovi to nepripísalo pentli po RS1 ale len 4s. Niežeby som vyrýval ja už som to pokašľal takže pôjdem 2 etapu na dojazd pre body.


Re:reset

Dátum: 27.06.2012 | Vložil: admin

Karel po rs1 taky dostal pently 33s ako každý. Čo píše po rs9 že má iba 4s to je chyba pluginu, a po závode sa to upraví.

Re:Re:reset

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Karlos RTS

ahoj!jsem rad ze me to nekdo konecne objasnil!!!prece nejsem zadnej untrvasrman:-)a dik za super diplom Karlos

Konec HROCH RALLY TEAM

Dátum: 20.06.2012 | Vložil: KOHLICEK Jiri

Prosím o změnu týmu na HBV Racing Team . Děkuji.

Re:Konec HROCH RALLY TEAM

Dátum: 22.06.2012 | Vložil: admin

v poriadku...

RP 2009 shakedown

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

Chcem len podotknúť, že ak by admin riešil v turnajoch aj RS-ku RP 2009 shakedown tak mi po nainštalovaní RS-ky vypisuje, že neodpovída originálu a všimol som si ešte, že to dáva pently okolo 33:00 s. No mne to proste nefachčí a iný download som na nete nenašiel. Majte sa.

Re:RP 2009 shakedown

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: MATEJKA Mira

Ahoj, s pentlí to asi zatím bude stále---zkuš stáhnout RZ tady,
https://czshare.com/2721428/nbP8/RP2009.exe

Re:RP 2009 shakedown

Dátum: 05.06.2012 | Vložil: admin

Ja by som to vyriešil za 1 minútu keby som bol admin na českom plugine, ale nie som, takže finálna verzia zatiaľ na plugine nefunguje.... stále je tam Beta verzia s penalizáciou na konci 33s... kto má neinštalovanú finálnu verziu môže sa s tím počítať že to online nefunguje......

Registrace

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: David Mares

Chtel bych se registrovat David Mares,CZ,HBV Team,WRC

Re:Registrace

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: admin

ok

RZ8

Dátum: 03.06.2012 | Vložil: klinovsky

Chcem sa opýtať, aký ma zmysel dávať na snehovú RZtu (8.RZ) náhodné počasie??? To je snáď zlý vtip. V rámci fair play je to totálny nezmysel, komu tam zasneží, tak má o srandu postarané. Dážď na šoto tratiach sa ešte dá, tam to nie je nijak obmedzujúce, ale sneženie, to je o hubu, viditeľnosť polovičná.

Re:RZ8

Dátum: 03.06.2012 | Vložil: admin

opravte ma ak nemám pravdu, ale keď je náhodné počasie to znamená že každý má rovnaké počasie.... alebo aspoň dúfam že je to tak .... ja osobne som ešte nestretol s tím že na náhodnom počasí niekto by mal dobré podmienky a niekto špatné podmienky, to by bola chyba na plugine.... viac dodať ku tomu neviem, ale prosím všetkých aby ste tu napísali aké ste mali počasie na Rz 8 ( snežilo alebo nesnežilo ) a potom budeme múdrejší...... ak by niekto fakt mal dobré podmienky teda bez snežení, tak na snehové RZty budem v budúcnosti používať iba dobré alebo špatné podmienky..... čakám na odpovede.....

Re:Re:RZ8

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

No mne to len mierne snežilo a bolo dobre vidieť.

Re:Re:RZ8

Dátum: 05.06.2012 | Vložil: MATEJKA Mira

Sněžilo a byla mírná mlha.

Re:Re:Re:RZ8

Dátum: 05.06.2012 | Vložil: SABADOS Anton

mne taky snežilo a mierna hmla.....

<< 227 | 228 | 229 | 230 | 231 >>

Pridať nový príspevok