Diskusia

Re:Registrace

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: admin

ok

RZ8

Dátum: 03.06.2012 | Vložil: klinovsky

Chcem sa opýtať, aký ma zmysel dávať na snehovú RZtu (8.RZ) náhodné počasie??? To je snáď zlý vtip. V rámci fair play je to totálny nezmysel, komu tam zasneží, tak má o srandu postarané. Dážď na šoto tratiach sa ešte dá, tam to nie je nijak obmedzujúce, ale sneženie, to je o hubu, viditeľnosť polovičná.

Re:RZ8

Dátum: 03.06.2012 | Vložil: admin

opravte ma ak nemám pravdu, ale keď je náhodné počasie to znamená že každý má rovnaké počasie.... alebo aspoň dúfam že je to tak .... ja osobne som ešte nestretol s tím že na náhodnom počasí niekto by mal dobré podmienky a niekto špatné podmienky, to by bola chyba na plugine.... viac dodať ku tomu neviem, ale prosím všetkých aby ste tu napísali aké ste mali počasie na Rz 8 ( snežilo alebo nesnežilo ) a potom budeme múdrejší...... ak by niekto fakt mal dobré podmienky teda bez snežení, tak na snehové RZty budem v budúcnosti používať iba dobré alebo špatné podmienky..... čakám na odpovede.....

Re:Re:RZ8

Dátum: 04.06.2012 | Vložil: Slavo Kollárik

No mne to len mierne snežilo a bolo dobre vidieť.

Re:Re:RZ8

Dátum: 05.06.2012 | Vložil: MATEJKA Mira

Sněžilo a byla mírná mlha.

Re:Re:Re:RZ8

Dátum: 05.06.2012 | Vložil: SABADOS Anton

mne taky snežilo a mierna hmla.....

Thunder Cup

Dátum: 21.05.2012 | Vložil: Karlos RTS

ac jsem se regnul pred 3zavodem tak jsem se do race opomenul lognout a proto jsem jaksi nejel:-(ale na4 race vse napraveno a uz se na vas tesim!Karlos

Peklo

Dátum: 10.05.2012 | Vložil: Kollarik Slavo

Sa mi vidí keby si dal peklo, mokro a špatné podmínky tak by to išlo.

Re:Peklo

Dátum: 10.05.2012 | Vložil: Tondo

viem aj ja, ale nejak som to nevšimol že nechal som tam dobré podmienky....škoda no....

Re:Re:Peklo

Dátum: 10.05.2012 | Vložil: Kollarik Slavo

Stane sa aj mne.

Ahoj...

Dátum: 29.04.2012 | Vložil: Martin Plesník

Díky moc za diplom, bylo to hodně rychlé, fakt díky moc! ;-)

Re:Ahoj...

Dátum: 29.04.2012 | Vložil: admin

aspoň v niečom som rýchly... :D

REGISTRACE

Dátum: 18.04.2012 | Vložil: CHUDĚJ MIRA

Chuděj Mira
CZ
Božkov Rally Team
S2000

Re:REGISTRACE

Dátum: 18.04.2012 | Vložil: admin

ok, si tam...

PENALIZACE !!!

Dátum: 03.04.2012 | Vložil: Alex

mě spíš zajímá proč je najednou za nedojetí RZ 25 minut? Chápu že kontrolovat je to asi časově náročný,ale nestačilo by teda i bez kontrolování klasických 5 minut??? Snad si to proboha nikdo nezkracuje tak,že nažene víc jak 5 minut,to je snad blbost ne? Aspon doufám teda,já o tom aspon nevim...

<< 226 | 227 | 228 | 229 | 230 >>

Pridať nový príspevok